Śmiech, sportowe emocje, doskonała pogoda i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin – tak wyglądało popołudnie w niedzielę, 21 czerwca, przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kietlinie.
Piknik zorganizowany przez KS Volley Radomsko we współpracy z Gminą Radomsko oraz PSP w Kietlinie przyciągnął wielu mieszkańców i gości.
Na uczestników czekało wiele atrakcji. Można było kibicować zawodnikom rywalizującym na nowych boiskach do siatkówki plażowej, podziwiać zabytkowe samochody prezentowane przez Erę Klasyki Radomsko, obejrzeć wozy strażackie OSP Kietlin i OSP Strzałków, a także skorzystać z dmuchańca, animacji dla dzieci oraz wziąć udział w zawodach strzeleckich i łuczniczych. Na miejscu działało również ekologiczne stoisko PGK w Radomsku.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu, w tym wójt gminy Radomsko Roman Radczyc, radny Rady Gminy Radomsko Mieczysław Kowalczyk oraz Wojciech Łuszczyński, starosta radomszczański Łukasz Więcek oraz radny Rady Powiatu Radomszczańskiego Damian Wieloch. Obecni byli również szefowie Volley Radomsko: prezes Paweł Kowalczyk i wiceprezes Mirosław Dratwiński.








































































Dodaj komentarz